Bir hayal ile

başladı her şey…

Good Food, Good Drink, Good Music..

Yola çıkış hikayesi, farklı sektörlerden üç arkadaşın gastronomi sektöründe yenilik arayışı ile başladı. Sektörün hızlı gelişen yapısı, sürdürülebilir işletmeciliğin az sayıda olması ve en önemlisi kalite odaklı işletmenin yok denecek kadar azalması, en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Buradan yola çıkarak SND GROUP’ u hayata geçirdik. SND GROUP’ un gıda sektöründeki birçok iştirakinden biri olan PERA KITCHEN olarak, dünya mutfağı lezzetlerini siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Gastronomi Sektöründe 25 yıl

PERA KITCHEN’ ın Ege macerasına da benzeri bir hikaye ile başladık. Büyük şehirde yaşayan her bireyin Ege ve Akdeniz özlemine atıfta bulunurcasına, kısa bir zaman önce PERA KITCHEN AYDIN’ ı hayata geçirdik. Gastronomi sektöründe 25 yılını devirmiş olan değerli ortağımız Emrah GÜNDAY ‘ın yönetiminde Aydın Şehrine merhaba diyoruz. Aydın merkezde Sevgi ve Barış yolundaki işletmemiz, 2022’ den itibaren özel reçetelerimiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine açıktır.

Kurumsal anlayışı sonuna kadar benimsemiş ve kendi kurum kültürünü yaratmış olan PERA KITCHEN AYDIN, bir o kadar da amatör ruhunu koruyarak yoluna devam etmektedir.

Misafirlerimizin yemek, içki, müzik üçlemesinde akıllarına gelen ilk yer olmak, geldiklerinde hak ettikleri değeri görüp, mutlu olmalarını sağlamak, lezzetlerimizi deneyimleyip, memnuniyet içerisinden mekanımızdan mutlu ayrılmalarını sağlamak en büyük önceliğimizdir.

Happy Hours

Bu kavram bizim için günün belirli saatlerinde kalmamalı, tüm güne yayılmalıdır. Günün her saati mutlu ve huzurlu olacağınız, menüsü ve mekan konforu ile keyifli buluşmalara ve samimi sohbetlere ev sahipliği yapacak PERA KITCHEN AYDIN sizi beklemektedir.

Sloganımız;

GOOD FOOD, GOOD DRINK, GOOD MUSIC

PERA KITCHEN AYDIN olarak bizim için Müşteri yoktur, Misafir vardır.